До уваги власників бізнесу, що здійснюють комерційну діяльність на території Ворохтянської громади!

Коричневий Історія Освіта Презентація

Відповідно до розпорядження Ворохтянського селищного голови від 11.11.2021р. №68-р. «Про створення робочої групи з питань легалізації зайнятості населення, виплати заробітної плати  та детінізації доходів» утворено відповідну комісію.

Мета комісії – співпраця з представниками бізнесу, щодо легалізації їх комерційної діяльності, а відповідно збільшення надходжень до селищного бюджету. Незабаром, члени комісії здійснюватимуть комісійне обстеження комерційних закладів Ворохти та Татарова з метою ознайомлення та виправлення всіх недоліків, які виявлятимуться.

Зокрема, звертатиметься увага на:

• наявність ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями та їх сплату;
  • реєстрацію працівників;
  • наявність РРО (касових апаратів);
  • сплату єдиного податку та туристичного збору;
  • наявність діючого договору на вивіз ТПВ (сміття);
  • впорядкування земельної документації (право власності або договір оренди);
  • право власності на будівлю;
  • дозвільну документацію МАФів;
  • цільове призначення земельної ділянки у відповідності до виду діяльності;
  • легалізацію рекламоносіїв.

Закликаємо  представників бізнесу з розумінням віднестися до ініціативи селищної влади та привести всі документи у відповідний порядок!