DECIDE відновив роботу по проєкту

photo_2022-06-09_13-21-10

8 червня у приміщенні Центру дозвілля, культури, молоді та спорту смт Ворохта відбулася робоча зустріч представників проекту DECIDE з працівниками Ворохтянської селищної ради.   Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Костюк  та головний спеціаліст Оксана Бородчук обговорили з менеджеркою Валентиною Полторак і експерткою Проєкту DECIDE в Івано-Франківській області Марією Баран ряд важливих питань, що стосуються:

• стратегії розвитку освіти територіальних громад;
  • впровадження курсу «Навчаємось жити у громаді»;
  • шкільного громадського бюджету;
  • підтримку грантових проєктів;
  • організації роботи у громадах літніх клубів із залученням внутрішньо переміщених дітей  у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs – «Ми вдома – ми в Україні»;
  • консультативної та гуманітарної потреби громади партнера на 2022 рік.

Окремо, піднімалося питання роботи Піклувальної ради.

На завершення робочої програми учасники зустрічі відвідали комунальні заклади освіти і культури Ворохтянської громади.  Гості високо оцінили стан наших закладів, надавши їм дуже хорошу оцінку, щодо матеріального забезпечення та технічного стану.