28 липня вперше відзначаємо День Української Державності

Синій Жовтий Світлий Повідомлення Допис у Facebook

Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі-України (28 липня) – встановлено День Української Державності.

Цей день запроваджений на утвердження понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам.

Саме сьогодні в серцях українців ще більше утверджується відчуття волі та суверенності. Україна знову виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя. Адже прагнення до свободи та самостійності було та є визначальною цінністю для нас.

День Української Державності – це не лише початок нашого з вами становлення, але й день  єднання та цілісності, як територіально так і етнічно.

Шановні мешканці та гості Ворохтянської громади щиро вітаємо вас з таким величним днем! Бажаємо кожному мирного неба над головою, щастя та злагоди кожній родині, національної єдності, міцного здоров’я, добробуту та життєвих сил. Любіть свою Батьківщину!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова Олег Дзем’юк!