25 грудня офіційно зустріли на станції Татарів «Буковельський експрес»

269957287_302618645128217_3331453965404948636_n

Гостей на пероні зустрічали, у супроводі гуцульської музики та колядок, голова Ворохтянської громади Олег Дземюк, голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук та староста села Татарів Юрій Ясінський. «Буковельським експресом» прибули на станцію Татарів голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін, член правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський, член правління «Укрзалізниці» Роман Черніцький та директор виконавчий регіональної філії «Львівська залізниця» Юрій Іщук.

Селищний голова Олег Дземюк привітав усіх присутніх з Різдвом за Григоріанським календарем та подякував керівництву «Укрзалізниці», «Львівської залізниці» за розвиток залізничного сполучення та відродження татарівського вокзалу. Усім гостям були вручені подарунки і подяки за вагомий вклад у розвиток залізничної інфраструктури Ворохтянської територіальної громади.
«Буковельський експрес» відправлятиметься зі Львова о 06:40 та прибуватиме на кінцеву станцію Ясіня о 12:25. Поїзд робитиме зупинки на станціях Івано-Франківськ, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта та ін.
Експрес курсуватиме щодня з 25 грудня 2021 року до 16 січня 2022 року, крім 1 та 4 січня. Потім поїзд курсуватиме по п’ятницях, суботах та неділях. Зворотно поїзд вирушатиме о 16:30 та прибуватиме до Львова о 22:10.