Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Ворохтянська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Детальний план території  на  земельну ділянку приватної власності площею 0,3408 га кадастровий номер: 2611040300:21:007:0315, для зміни  цільового призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка)  по вул. І. Франка у смт Ворохта, Ворохтянської селищної територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області»

Замовник містобудівної документації: Ворохтянська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Назар Ігнатюк.

Підстава для розробленняРішення сесії Ворохтянської  селищної ради.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):  78595,   с-ще Ворохта, вул. Д. Галицького, 41 Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 04 квітня 2024 року по 04 травня 2024  року (включно).

Громадські слухання відбудуться: 15 квітня 2024 року об 11 год. 00 хв. за адресою: с-ще Ворохта, вул. Д. Галицького, 41 (ІІ поверх, зал засідань Ворохтянської селищної ради).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додаток: