ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

стаціонарних технічних засобів
(приладів контролю) для фіксації
адміністративних правопорушень
у сфері забезпечення безпеки дорожнього
руху в автоматичному режимі

Відповідно до Закону України від 15 лютого 2022 року № 2042-ІХ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» та згідно пунктом 37 частини першої статті 64 Бюджетного кодексу України до доходів загального фонду бюджетів сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад належать 10 відсотків надходжень від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада:

В И Р І Ш И Л А :

1. Впровадження місцеву мережу стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі в селі Татарів на дорозі Н-09 по вул. Незалежності.

2. Доручити Ворохтянське СКП організувати підключення до електропостачання стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі в селі Татарів на дорозі Н-09 по вул. Незалежності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань архітектури, містобудування,  ЖКГ та земельних відносин.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК

Рішення № 321-32/2023 у форматі DOCX