ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

від 31.10.2023  року               смт Ворохта                  № 90

Про надання дозволу на

приватизацію квартири

Керуючись Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», Законів України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 № 396, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 30, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення  про приватизацію квартир, виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

в и р і ш и в:

1. Надати дозвіл на приватизацію  квартири № 1 по вул. Д. Галицького, 40 у с-щі Ворохта загальною площею 47,2 м2, житловою площею 21,5 м2. у рівних частках: Дидинчук Л. М., ХХХ р.н.; Остафійчуку Р. Б. ХХХ р.н., Остафійчук І. Б. ХХХ р.н., Остафійчук Б. Б. ХХХ р.н., Остафійчуку М. Б. ХХХ р.н., Остафійчуку А. М. ХХХ р.н., Остафійчуку Р. М. ХХХ р.н., Дробишеву Є. І. ХХХ р.н.

1.1. Доручити виконання функції органу приватизації житлового фонду смт Ворохта ОКП «Коломийське МБТІ».

1.2. Зобов’язати Дидинчук Л.М. після виготовлення та реєстрації свідоцтва на право власності укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради Юрія Галика.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК