Публікуємо програму цього важливого для всіх українців дня. Закликаємо мешканців й гостей громади знайти час для вшанування тих, хто бореться за незалежність і свободу нашої України, а також тих, хто поклав свої життя у цій боротьбі.

Програма.

Татарів:

11.30 – одразу після закінчення служби Божої відбудеться панахида на старому кладовищі біля пам’ятки борцям, які загинули за волю України 22.11.44 на полонині “Ділок”.

12.00 – розпочнуться виступи у Татарівському центрі культури, дозвілля, сім’ї, молоді та спорту і благодійна виставка-ярмарок “Дари осені”.

На ярмарку можна буде придбати:

• випічку
  • м’які іграшки
  • прикраси
  • вироби ручної роботи

Всі зібрані кошти будуть віддані у волонтерський центр “Татарівський Оберіг” на потреби наших Захисників.

Також, до благодійної виставки зі своєю творчістю може долучитися кожен бажаючий. Для цього звертайтеся у Татарівський центр культури (директор – Марія Завальнюк).

Ворохта:

11.30 – по закінченню служби Божої на подвір’ї церкви Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться панахида.

12.50 – розпочнеться хода з прапорами від Ворохтянського центру культури, дозвілля, молоді та спорту.

13.00 – віче біля пам’ятного знаку загиблим воїнам УПА (біля готелю “Ворохта 365”).

Запрошуємо військових, ветеранів, усіх, хто бореться та боровся за нашу державу, запрошуємо родини Героїв, що вже покинули цей світ та людей, що хочуть віддати належну шану подвигам, що звершують зараз і звершували покоління українців для нашої Незалежності.

Разом подякуємо нашим воїнам сьогодення і минулого, вшануємо пам’ять загиблих хвилиною мовчання та зберемо кошти на потреби військових.