Цьогоріч, 25 червня, відзначають свій день молодіжні і дитячі громадські організації (ГО) України.

З нагоди свята Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк вітає ГО, які функціонують на теренах нашої громади.

Перш за все, вітаю громадську організацію СТАН/STAN та дякую за реалізацію у Ворохті проєкту “Простір, дружній до дитини”. Також вдячний гуманітарній організації “Людина в біді” (People in Need Ukraine) за фінансову підтримку багатьох молодіжних ініціатив, як от проєкту “Дій та Змінюй!”.

Великий внесок у розвиток нашої Молодіжної ради внесла ГО «Точка Доступу» Точка Доступу.Захід, а молодіжний простір “Віадук єднає” став можливим завдяки співпраці з Громадська організація “Світло культури”

Щиро вітаю та сподіваюся на плідну співпрацю задля блага громади і надалі!