ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 29.01.2021  року               смт Ворохта                  №7

Про дозвіл на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності

Розглянувши звернення ФОП Білошицького Андрія Васильовича про дозвіл на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись наказом Мінрегіону від 21.10.2011р. №244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», виконавчий комітет селищної ради

вирішив:

1. Дати дозвіл ФОП Білошицькому Андрію Васильовичу, жителю ………………. Тернопільської області,  на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, загальною площею 30,25м2 у с. Татарів по вул. О. Довбуша  на приватній земельній ділянці (кадастровий номер 2611091201:14:013:0002), терміном на три роки.

1.1. ФОП Білошицькому А.В. виготовити паспорт прив’язки тимчасової споруди.

1.2. ФОП Білошицькому А.В. після оформлення необхідних дозвільних документів укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з розгляду земельних питань, екології та містобудування (Палійчук С.П.) та інженера-землевпорядника Блащука Н.В.

Селищний  голова                                       Олег Дзем’юк