УКРАЇНА

ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 29.01.2021  року               смт Ворохта                  №8

Про затвердження переліку видів робіт
та об’єктів на території селищної ради
для відбування покарання у виді
громадських робіт засудженими та
порушниками на яких накладено
стягнення у виді громадських робіт

З метою залучення засуджених до громадських робіт та порушників, на яких накладено стягнення у виді громадських робіт та керуючись ст. 36, 39 Кримінально-виконавчого Кодексу України, ст. 301, 311, 3211, 3251 Кодексу про адміністративні правопорушення, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши листа Надвірнянського міськрайонного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області від 04.01.2021р. № 38/10/03-21, виконавчий комітет селищної ради

вирішив:

1. Затвердити перелік об’єктів на території Ворохтянської громади для відбування покарання у виді громадських робіт засудженими та порушниками на яких накладено стягнення у виді громадських робіт згідно з Додатком 1.

2. Затвердити перелік видів робіт на території Ворохтянської громади для відбування покарання у виді громадських робіт засудженими та порушниками на яких накладено стягнення у виді громадських робіт згідно з Додатком 2.

3. Роботодавцем для адміністративних порушників та засуджених до виконання кримінальних покарань у вигляді громадських робіт вважати Комунальне підприємство «Селищне комунальне підприємство» смт Ворохта.

4. Контроль за виконанням рішення про  осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності у вигляді оплачуваних суспільно-корисних робіт покласти на начальника Комунального підприємства «Селищне комунальне підприємство» (В. Никорак) із забезпеченням своєчасного повідомлення Надвірнянського міськрайонного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області щодо належного виконання суспільно-корисних робіт.

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний  голова                                       Олег Дзем’юк

  Дзем'юк Олег Михайлович
  Cелищний голова:
  Дзем'юк Олег Михайлович
  +38(О3434)3-52-40
  Ясінський Юрій Петрович
  Староста с. Татарів:
  Ясінський Юрій Петрович
  +38(О3434)3-52-40
  Білоус Ярослав Михайлович
  Секретар ради:
  Білоус Ярослав Михайлович
  +38(О3434)3-52-30
  Галик Юрій Ярославович
  Керуючий справами виконкому:
  Галик Юрій Ярославович
  +38(О3434)3-52-30