Наприкінці серпня у Ворохті селищна рада організувала забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв”. Так наша громада долучилася до кількарічної всеукраїнської традиції.

🤝Під час забігу у благодійну коробку учасники задонатили 20 510 гривень, а на банку Моно протягом всього збору – 15 125 гривень.

Ми вкотре щиро дякуємо за залученість всім, хто приєднався до ініціативи. Ваш вклад дозволив придбати дрон для 35 бригади 88-го окремого батальйону морської піхоти, де служить ворохтянець Павло. Зараз вже можемо поділитися з вами відео, яке надіслали військові, та відзвітуватися.

Тож, у цифрах:

🔸за 30 017 гривень ми придбали і передали FPV-дрон KOZAK 10 для військового Павла;

🔸залишок, 5 618 гривень, задонатили на його збір на ще один дрон.

🏃Нагадуємо, що забіг був приурочений до Дня пам’яті Захисників України та відбувся за ініціативи ворохтянки Марії – дружини загиблого військового Андрія Томащука. Тоді для спільного вшанування оборонців на Меморіалі Героїв зібралося близько сотні учасників: рідні, близькі, друзі загиблих Захисників, односельчани та навіть гості краю.

🇺🇦Дякуємо кожному за внесок і підтримку під час заходу. Нехай бойова “пташка” буде очима наших оборонців і допоможе виявляти ворога!

Слава Україні!

Героям Слава!