У неділю, 13 жовтня, у спортивному залі Ворохтянського ліцею фізкультурно-оздоровчий клуб “Олімп” організував волейбольні змагання. Вони були присвячені пам’ять Михайла Васильовича Савчука – важливої спортивної постаті селища Ворохта.

Він був директором Івано – Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту, засновником рятувальної служби у Ворохті та займався стрибками з трампліна.

За підсумками гри перше місце посіла команда Ворохтянської громади, друге – гравці з Микуличина і третю позицію зайняла команда з міста Яремче. Спортсменів нагородила медалями начальниця відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради Наталія Костюк разом з головним суддею і тренером КО ФОК “Олімп” Михайлом Обідняком.

Мета спортивних змагань було благодійна. Завдяки залученості гравців і глядачів передали 12 750 гривень на лікування ворохтянської волейболісти, що нещодавно потрапила у ДТП.