Щорічно в останню неділю вересня своє професійне свято відзначають вихователі та працівники закладів дошкільної освіти.

Напередодні свята очільник громади Олег Дзем’юк та начальниця відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Костюк нагородили грамотами працівників садочків.

Селищний голова подякував вихователям і директорам закладів дошкілля громади за сумлінну працю на благо дітей, терпіння та жагу покращувати їх життя, сприяти розвитку підростаючого покоління.

«Ваші руки творять маленькі дива кожного дня, а серце — наповнене безмежною любов’ю до наших дітей. Бажаю вам вдячності від батьків, міцного здоров’я та професійного зростання!», – зазначила начальниця відділу освіти.

З нагоди професійного свята колективи дошкільних закладів відзначено преміюванням, а кращих працівників нагороджено почесними грамотами.