Для оновлення даних через Центр надання адміністративних послуг військовозобов’язані мають надати актуальні дані про себе та підтвердити їх.

Для цього потрібно при собі мати:

• паспорт громадянина України;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • діючий мобільний номер телефону;
  • адресу електронної пошти (за наявності).

Після надання документів адміністратор вносить дані в електронну систему і вони автоматично підтягуються в реєстр “Оберіг”.

Далі заявник отримує витяг із печаткою та підписом адміністратора Центру надання адміністративних послуг про актуалізацію даних.

Адреса ЦНАПу:

с. Татарів, вул. Незалежності, 27 (приміщення Татарівського старостинського округу).

Послуга надається без попередньої реєстрації в порядку живої черги.

Також оновити дані можна у Ворохті (віддалене робоче місце ЦНАПу) в приміщенні Ворохтянської селищної ради на першому поверсі у каб. №2. Прийом документів здійснюється з понеділка до четверга з 9:00 до 16:00, у п’ятницю – до 15:00.

Окрім того, оновити дані можна самостійно онлайн через застосунок Резерв+. Він надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг.

Якщо ж ви бажаєте актуалізовувати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.