Сьогодні, Ворохтянському селищному голові Олегу Дзем’юку, передали лист подяки за патріотизм, волонтерську діяльність, ініціативність та допомогу від командира військової частини Т0910 Любомира Якібчука.
Разом переможемо!
Дякуємо ЗСУ!
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_0131-1568x1959.jpg)
Сьогодні, Ворохтянському селищному голові Олегу Дзем’юку, передали лист подяки за патріотизм, волонтерську діяльність, ініціативність та допомогу від командира військової частини Т0910 Любомира Якібчука.
Разом переможемо!
Дякуємо ЗСУ!