Сьогодні у центрі селища Ворохта освятили пам‘ятний банер, присвячений полеглому оборонцю.

Юрій Проданюк загинув від артилерійського обстрілу у Донецькій області цьогоріч на День Незалежності.

На освяту меморіалу в його честь прийшли представники влади, духовенства, рідні загиблих військових, друзі та знайомі Юрія.

Отець Василь Типусяк провів панахиду, присутні вшанували пам‘ять всіх полеглих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до їх меморіалів. Також, волонтери зі спілки «Твій дім – твоя підтримка» передали його родині український стяг із підписами військових та зазначеною назвою бригади, в якій служив загиблий.

«Мав честь бути особисто знайомим з Юрієм, працювати з ним пліч-о-пліч задля розвитку громади. Він запам’ятався мені як людина відповідальна, послідовна і добра. Надзвичайно шкода, що війна не дала йому втілити всі плани у життя, забрала занадто рано. Та попри біль мусимо продовжувати його справу, єднатися і разом працювати задля перемоги над ворогом», – сказав на заході селищний голова Олег Дзем‘юк.

🇺🇦Юрій назавжди в строю.

Вічна пам‘ять оборонцю!