Сьогодні отримали постанову колегії Управління культури, національностей та релігії Івано-Франківської ОДА, у якій підтвердили – фольклорно-етнографічний колектив «Березунка» Татарівського центру культури, дозвілля, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради заслуговує звання “народний (зразковий) аматорський”.

🎵Щоб підтвердити свої вміння, минулого місяця «Березунка» (керівник – Марія Завальнюк, музичний керівник – Михайло Андрійків) продемонстрували уривок комедійної сценки «На толоці» під час мистецького заходу у Будинку культури міста Яремче.

Тоді під час обговорення представники атестаційної комісії відзначили високий мистецький рівень колективів, що виступали на заході, їх професійну майстерність, різноманітність і актуальність репертуару.

Сьогодні ж офіційно підтвердили – «Березунка» вже вчергове захистила звання народного аматорського колективу!

👏Вітаємо всіх учасників! Це заслужене визнання вашого таланту, наполегливої праці та безмежної відданості своїй справі. Бажаємо вам натхнення, нових творчих здобутків задля популяризації багатства української культури!

Світлини: Роман Кіндрачук