Заклад дошкілля вчора випустив своїх вихованців на літні канікули та підготовку до шкільних буднів.

Перший випускний дошкільнят був барвистим, з піснями та нагородами за виявлені у садочку таланти. Директорка ЗДО “Ліщинка” Ганна Онуфрак також вручила подяки батькам дітей, які захищають нашу країну у лавах Збройних сил, а також тим, хто протягом років допомагав та сприяв розвитку садочку.

Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк подякував всім працівникам закладу дошкілля за яскраву організацію свята для дітей та турботу про маленьких вихованців протягом року. Найбільшу вдячність висловив нашим військовим, завдяки яким малеча мала змогу весело провести останній дзвінок.

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дітей та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Бажаємо малечі зростати сміливими та впевненими у власних силах. Нехай Бог дарує їм своє благословення на всьому життєвому шляху під мирним українським небом.