Першого жовтня українці відзначають одне із найбільших 12 християнських свят – Покрову Пресвятої Богородиці. Через глибокі традиції, які поєднує у собі це свято, на Покрову ми також відзначаємо День захисників та захисниць України, День українського козацтва, День створення УПА та День ветерана.

Сьогодні ми згадуємо не лише про минулі подвиги, а й про наші спільні зусилля у будуванні майбутнього. Ми вшановуємо кожного, хто став на захист рідної землі. Хто бореться за нашу свободу та незалежність, віддав життя за волю, знаходиться зараз у полоні.

Пишаємося нашими предками, які боролися за свободу і гідність. І зараз, як ніколи, потребуємо їхнього духу в нашій боротьбі за незалежність.

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки українського війська, хочу подякувати всім, хто на передовій захищає нашу з вами свободу, гідність і державність. Вітаю зі святом!

Нехай Богородиця оберігає всіх захисників і захисниць України, дарує їм сили та віру в перемогу.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк

Фото: Afshin Ismaeli