Сім тижнів після Воскресіння Ісуса Христа Церква святкує урочистість П’ятидесятниці, або День Святої Трійці. Згідно з Євангелієм, саме в цей день Святий Дух зійшов на апостолів Ісуса Христа і Діву Марію.

Зіслання Святого Духа — це наче вінець і печать на справі спасення людського  роду, що здійснив Божий Син.

Тож сьогодні всі ми у молитві ревно просимо Святого Духа захисту для наших оборонців. Нехай надасть їм та всім нам сили і віри, щоб продовжувати боротьбу з ворогом.

Бажаю зустріти цей величний і радісний день зі світлими помислами та добрими справами. Нехай зелені гілочки, якими прикрашаємо оселі, дарують мир і злагоду кожному з нас.

З повагою – Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк

На світлині ікона Зішестя Святого Духа, що датується кінцем ХІV – початок ХV ст., яка зберігається у Національному музеї імені митрополита Андрея Шептицького.