17 вересня з нагоди професійного свята очільник громади Олег Дзем’юк та завідувач сектору цивільного захисту та мобілізаційної роботи Володимир Петрованчук завітали до державного пожежно-рятувального поста смт. Ворохта 9 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

“Дякую вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та самовіддану працю, часом у геть нелегких умовах!” – зазначив селищний голова.

За самовідданість обов’язку, сміливість, людяність та героїзм нагородили подяками:

Назарія Поляка

Василя Юганюка

Миколу Модуляка

Богдана Сидора

Дмитра Бойчука

Олега Шеремету.

Начальник ДПРП смт. Ворохта висловив вдячність очільнику громади та співробітникам селищної ради за всебічну підтримку їх діяльності, висловив сподівання на таку ж плідну співпрацю у майбутньому.

Цінуймо тих, хто щоденно ризикує власним життям заради порятунку інших, забезпечуючи безпеку та спокій нашої громади!