Військовослужбовець із селища Ворохта, лейтенант Дмитро Соколюк отримав нагороду “Срібний хрест” від Головнокомандувача Збройних Сил України “Срібний хрест”. Про це пише видання КУРС з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

Під керівництвом Дмитра наші військові успішно виконували бойові завдання та давали відсіч ворогу поблизу населеного пункту Вербове у Пологівському районі Запорізької області.

“Так, 29.02.2024 року очолювана ним група успішно виконала бойове завдання щодо заняття позицій на передньому краї оборони, чим встановили вогневий контроль за визначеним сектором та не дали ворогу зайняти нові рубежі”, – йдеться в повідомленні.

Вітаємо оборонця! Нехай ця нагорода стане не лише відзнакою за ваші героїчні дії, але й стимулом для подальших досягнень і перемог. Бажаємо вам здоров’я, сили духу та незламної віри у перемогу. Нехай Бог оберігає!

Світлина: Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки/Facebook