У селі Королівка на Франківщині 1 серпня під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?” відбулися змагання з волейболу серед дівчат 2009 року народження і молодших.

Їх організувала Івано-Франківська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК Україна.

Команда Ворохтянської ТГ (тренер – Михайло Обідняк) показала чудові результати і з рахунком 2:0 обійшла учасників з Коломиї, та з відривом в один бал – команду з Печеніжина.

Поступилися тільки у фіналі снятинським гравцям і з результатом 0:2 здобули друге, “срібне” місце.

Всього сім команд взяли участь у змаганнях, всі переможці та призери нагороджені відповідними грамотами і медалями.

Вітаємо наших волейболісток та їх тренера з чудовою грою! Молодці! Бажаємо вам багато нових спортивних звершень.