31 липня у Меморіальному сквері Івано-Франківська пролунав дзвін пам’яті за полеглими у російсько-українській війні військовослужбовцями. На заході родичам 41 загиблого бійця передали державні нагороди. Про це повідомляє Суспільне Івано-Франківськ з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

Серед нагороджених посмертно – наші земляки Андрій Томащук та Михайло Петрочко. Ордени “За мужність” III ступеня вручила їх рідним голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук разом.

Нагадаємо, Андрій Томащук на позивний “Паровоз” загинув в бою у місті Бахмут минулого року. Захисник Михайло Петрочко поліг смертю хоробрих у 2022 році під час наступальних дій в районі Нововознесенське та Миролюбівка, Херсонської області.

Вкотре приносимо співчуття їх близьким. Пам’ятаємо Воїнів, що навічно в строю і молимося за здоров’я тих, хто продовжує боротьбу.

Світлини: Марія Томащук, Світлана Онищук/Facebook