Традиційно у селищі Ворохта протягом двох днів тривав літній чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна, на якому виступали і лідери збірної команди України.

🥇За результатами, Євген Марусяк з Верховинщини та ворохтянка Жанна Глухова здобули звання абсолютних літніх чемпіонів України зі стрибків на лижах з трампліна на трампліні К-75м та К-90м. Про це розповідає директор Івано – Франківської обласної комплексної ДЮСШ із зимових видів спорту Ігор Гладиш.

🥈Віталій Калініченко з Ворохти став срібним призером на трампліні К-75м та К-90м. 🥉Бронзу на трампліні К-75м виборов Денис Цвєтков, а на трампліні К-90 Василь Бухонко.

Серед жінок

на трампліні К-75м:

🥈Данина Ільчук,

🥉Олена Цибульська;

на трампліні К-90м:

🥈Каріна Козлова

🥉Дарина Ільчук

Всього протягом двох днів у змаганнях взяли участь більше 30 спортсменів.

Також 8 жовтня у Ворохті відбувся юнацький Кубок України, під час якого на трампліні К30 серед юнаків перемогу здобув Ілля Галайчук. Другим фінішував Тимур Ткачик, а бронзу здобув Дмитро Васильчук. Золото серед дівчат здобула Софія Євдокімова, срібло Злата Токарська, бронзу Аліна Гвоздецька.

👍🇺🇦Вітаємо призерів та всіх учасників змагань!

Бажаємо успіху спортсменам також на чемпіонаті України з лижного двоборства, що відбудеться 12-14 жовтня на трампліні К-75м та К-90м у Ворохті.

Світлини: Skijumping. UA/Facebook