Солдат Платко Василь Юрійович, позивний «Гуцул».

Отримав тяжке поранення 13 березня у районі населеного пункту Синьківка, Куп’янський напрямок, Харківська область. Попри надію та ревні молитви за його здоров’я, оборонець помер 17 березня у лікарні міста Харків.

На той момент йому було 40 років.

Василь народився в місті Яремче, що в Івано-Франківській області. У 2001 році закінчив Яремчанську загальноосвітню школу. Після чого був призваний на військову службу. Служив у селищі Десна на Чернігівщині. Після служби влаштувався на роботу у місцевий водоканал.

У 2008 році одружився і в шлюбі з коханою дружиною Людмилою прожив щасливих 15 років. Подружжя виховувало двох діточок – сина Романа та донечку Ольгу. Проживали в селищі міського типу Ворохта. Тоді ж будували свій власний, омріяний будинок. Та, на жаль, так і не встигли разом в ньому пожити. Василь любив працювати із деревом та займався каменярством. Своєю працею залишив по собі добру пам’ять.

У 2014 році з місця роботи був призваний на участь в обороні України під час Антитерористичної операції. Там прослужив більше року.

З початком повномасштабного вторгнення Росії був призваний по мобілізації до Збройних Сил України. Воював у лавах 108 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 ОГШБ «Едельвейс», був стрільцем-зенітником військової частини А3715. Брав участь в бойових діях на різних гарячих напрямках фронту Київщини, Донеччини, Луганщини та Харківщини.

«Мій коханий чоловік був людиною щирої душі та відкритим серцем. Поруч з ним завжди було свято – веселий, добрий, чуйний, працьовитий. Василь був найкращим чоловіком та люблячим батьком для своїх діточок. Будучи на війні – завжди опікувався своїми бойовими побратимами.

Дуже любив гори… хотів жити…

Скільки ж у нас було планів та мрій на майбутнє… » – розповіла дружина полеглого воїна.

Поховали Героя у рідному місті Яремче на Франківщині.

У загиблого залишилися дружина Людмила, син Роман, донечка Ольга, мати Ганна, батько Юрій та сестра Тетяна.

За інформацією дружини Людмили