Головна Сторінка » Інформація для ветеранів і ветеранок » Селищна програма підтримки учасників бойових дій, членів сімей загиблих

Селищна програма про надання грошової матеріальної допомоги громадянам, членам їх сімей, членам сімей загиблих які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони від Російської агресії на 2022-2025 роки, які проживають на території Ворохтянської селищної ради та Татарівського старостинського округу, затверджена рішенням виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради від 03.05.2022 року № 12 (зі змінами).

Заходами даної Програми та Положення передбачено:

– матеріальна допомога членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у бойових діях – 100 000 гривень

• Копія свідоцтва про одруження;
  • Копія документа, що підтверджує безпосередню участь загиблого у бойових дій;
  • Копія свідоцтва про смерть;
  • Реквізити банку заявника.

– матеріальна допомога сім’ям загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій на встановлення пам’ятників на могилах – 150 000 гривень (одноразово).

• Копія свідоцтва про одруження;
  • Копія документа, що підтверджує безпосередню участь загиблого у бойових діях;
  • Копія посвідчення члена сім’ї загиблого або довідки на пільги для дитини загиблого;
  • Копія свідоцтва про смерть;
  • Реквізити банку заявника.

– матеріальна допомога сім’ям загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, військовослужбовців зниклих безвісти за особливих обставин, військовослужбовців, які перебувають у полоні на придбання енергоносіїв (паливних дров, електроенергії, тощо) – 50 000 гривень. (одноразово – щорічно).

• Копія ідентифікаційного коду;
  • Копія документа про визнання особи безвісти зниклою, у полоні або загиблою (сповіщення);
  • Реквізити банку

– матеріальна допомога учасника бойових дій, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях проти збройної агресії Російської Федерації – 10 000 гривень.

• Копія ідентифікаційного коду;
  • Копія посвідчення УБД або копія довідки форми 5 від військової частини про те, що особа служить;
  • Реквізити банку заявника.

– матеріальна допомога на лікування особам, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях – 50 000 гривень.

• Копія виписки з госпіталю форми 100;
  • Інші наявні документи та виписки щодо отриманих поранень;
  • Реквізити банку заявника.

– матеріальна допомога членам сімей учасників бойових дій, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях проти збройної агресії Російської Федерації – 5 000 гривень.

• Копія ідентифікаційного коду;
  • Акт від депутата вулиці (у разі відсутності реєстрації у громаді членів сім’ї військовослужбовця);
  • Реквізити банку заявника.

Допомога призначається згідно рішення виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради на основі акту робочої комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

• Відповідальна особа у справах ветеранів Ворохтянської селищної ради – Юрій Савчук

Для отримання більш детальнішої інформацію, переліку необхідних документів щодо соціальних допомог військовим та членам їх сімей звертайтеся до відділу соціального захисту населення за адресою: вул. Д. Галицького, 41 (1-ий поверх, кабінет №1)

Також уточнити деталі стосовно одноразових грошових виплат можна за номером: +380 68 254 03 40

Світлина: Vitalii Yurasov / the Collection of war.ukraine.ua