Головна Сторінка » Інформація для ветеранів і ветеранок » Підтримка людей, що отримали статус особи з інвалідністю внаслідок війни

Селищна Програма про надання грошової матеріальної допомоги громадянам, членам їх сімей, членам сімей загиблих які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони від Російської агресії на 2022-2025 роки, які проживають на території Ворохтянської селищної ради та Татарівського старостинського округу, затверджена рішенням виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради від 03.05.2022 року № 12 (зі змінами).

Заходами даної Програми передбачено:

– матеріальна допомога військовослужбовцям, які залучалися та брали безпосередню участь у бойових діях, які мають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни:

• 50000,0 гривень (одноразово – щорічно) – І група інвалідності;
  • 30000,0 гривень (одноразово – щорічно) – ІІ група інвалідності;
  • 20000,0 гривень (одноразово – щорічно) – ІІІ група інвалідності.
  • Заява селищному голові;
  • Копія паспорта заявника;
  • Копія витягу з реєстру зареєстрованих осіб;
  • Копія ідентифікаційного коду;
  • Копія посвідчення УБД, де зазначено, що особа з інвалідністю внаслідок війни;
  • Реквізити банку.

Для отримання більш детальнішої інформацію, переліку необхідних документів щодо соціальних допомог військовим та членам їх сімей звертайтеся до відділу соціального захисту населення за адресою: вул. Д. Галицького, 41 (1-ий поверх, кабінет №1)

Також уточнити деталі стосовно одноразових грошових виплат можна за номером: +380 68 254 03 40