Від сьогодні Ворохта має власний туристичний бренд який представили: керівник агенції туристичних ініціатив Ігор Чава та арт-директор Олег Білий.

Над створенням стратегії бренду Ворохти працювала Агенція туристичних ініціатив спільно із робочою групою, підприємцями та активними місцевими жителями.

? За основу лого взято вказівник, який також символізує форму лижі.

? Кольорова гамма та ромбічні символи взяті з візерунку гуцульських килимів.

? Гасло Ворохти теж пов‘язане із історичним минулим, адже за легендою назва селища з’явилася у ХVII столітті. За переказами, у перших жителів присілка Мочерняків був слуга, що втік з польської армії, якого звали Ворохта. Він був дуже здібним, і до нього часто зверталися за порадами, приказуючи «іду до Ворохти». Звідсіля й пішла в народі назва нового гірського поселення — Ворохта. Використавши діалектичне слово «Скочимо» (яке є в широкому вжитку ворохтян), а також пов‘язавши його із стрибками з трампліна, отримали слоган: «Скочимо до Ворохти».

Окрім того, брендарі презентували «тотемну» містичну та комічну тваринку Ворохти яку назвали Ворохатий. Її планується використовувати у вигляді стікерів, смайликів, наліпок а також з промоційними цілями.

Селищний голова Олег Дзем’юк висловлює подяку:

✅ Агенції туристичних ініціатив

✅ організаторам заходу: Віталію Кермощуку, Наталії Благій

✅ гостям заходу: Ігору Цепенді, Ігору Іванківу, Галині Литвин, Наталії Савці, Івану Харуку…

✅ Місцевим підприємцям та активним жителям громади які долучилися до створення та презентації туристичного бренду та стратегії Ворохти.