Вітаю зі святом Воскресіння Христового!

Дорогі мешканці та гості Ворохтянської громади, сьогоднішня світла днина знаменує велике християнське свято – Великдень.

Бажаю, щоб у цей особливий день наші душі наповнилися надією та любов’ю, а Великодні дзвони, духмяна паска і писанки принесли в українські оселі мир.

Пам’ятаємо, що не кожен з нас має можливість сісти за родинний стіл. Тим, хто сьогодні несе важкий хрест оборони держави, перед лицем ворога не схиляється – нехай Бог дасть захист та підтримку. Ми чекаємо на ваше повернення, згуртовані в єдиній молитві за перемогу і спокій в Україні.

Зичу усім нам стійкості у цей складний час! Здоров’я, тепла та віри у світле майбутнє Вам та Вашим родинам!

Христос Воскрес!

З найкращими побажаннями

Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк

____________________

Світлини: Олег Дзем’юк, Парафія Різдва Пресвятої Богородиці/Facebook, Троханчук/Вікіпедія, Юрій Ясінський.