У селищі Ворохта на Меморіалі Героїв освятили банер для полеглого Захисника – Василя Платка.

Розпочали захід із гімну та хвилини мовчання за всіма загиблими воїнами. Вшанувати пам’ять Василя прийшла його родина, друзі, знайомі, представники влади, ліцеїсти та громадськість.

Василь Платко помер 17 березня 2024 року у лікарні міста Харків внаслідок отриманих поранень під час бойових дій в районі села Синьківка, Куп’янського району. Йому назавжди 40 років…

Отець Василь Михайлюк відправив чин освячення банера та зауважив на важливості допомоги і підтримки сімей загиблих.

Виступив на заході Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, який перш за все поспівчував родині загиблого Героя і висловив сподівання на те, що найближчим часом закінчиться війна і більше не будуть гинути наші Захисники.

Прийти помолитися за спокій душі оборонця та віддати шану тепер можна на Меморіалі Героїв, що знаходиться у центрі селища Ворохта.

Вічна пам’ять Захиснику!????????