Шановні громадяни, до вашого відома!

Відповідно до Закону України від 30.05.2023 №3127-IX “Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” зменшено граничний вік для призовників з 27 до 25 років. Закон набув чинності 4 квітня 2024 року.

Надвірнянським РТЦК та СП будуть внесені необхідні зміни у відповідні розпорядження, яким утворено призовні комісії, з уточненням графіків оповіщення та прибуття зазначеної категорії громадян до РТЦК та СП.

Також нагадуємо, що відповідно до частини 8 статті 15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”:

після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову:

призовники, яким надійшла повістка відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.