ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 29.02.2024  року               с-ще Ворохта                  № 14

Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету
Ворохтянської селищної ради від
25.01.2022 року № 2 «Про присвоєння
Поштової адреси об’єктам нерухомого майна»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,у відповідності до рішення Ворохтянської селищної ради від 27 червня 2012 р. №153– 13/2012 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна смт Ворохта», керуючись Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень,   виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

в и р і ш и в:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради від 25.01.2022 року № 2 «Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна» виклавши п.2, п.3, п.4 у новій редакції:
«2. Присвоїти поштову адресу до житлового будинку Будзак Марії Йосипівни (ІПН X), загальною площею 117,1 м², житловою площею 58,2 м2 : вул. X, у X, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
2.1 Будзак М.Й. після оформлення права власності на житловий будинок укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

3. Присвоїти поштову адресу до житлового будинку Будзак Марії Йосипівни (ІПН X), загальною площею 106,0 м², житловою площею 58,1 м2 : вул. X, у X, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
3.1. Будзак М.Й. після оформлення права власності на житловий будинок укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

4. Присвоїти поштову адресу до житлового будинку Будзак Марії Йосипівни (ІПН X), загальною площею 105,6 м², житловою площею 57,9 м2 : вул. X, у X, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
4.1. Будзак М.Й. після оформлення права власності на житловий будинок укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради Юрія Галика.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК