ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

від 29.02.2024  року               с-ще Ворохта                  № 8

Про присвоєння поштової адреси
об’єктам нерухомого майна

Розглянувши звернення про присвоєння поштової адреси до житлового будинку,  у відповідності до рішення Ворохтянської селищної ради від 27 червня 2012 р. №153– 13/2012 «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна смт Ворохта», керуючись Законом України Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

в и р і ш и в:

1. Присвоїти поштову адресу до нежитлової будівлі «Ринок з закладами обслуговування» ПП «Яремчанський Водограй» (ЄДРПОУ 32520446), загальною площею 86,1 м²: вул. Незалежності, 93А, у с. Татарів, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
1.1. ПП «Яремчанський Водограй» (ЄДРПОУ 32520446) після оформлення права власності на нежитлову будівлю укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

2. Присвоїти поштову адресу до нежитлової будівлі «Ринок з закладами обслуговування» ПП «Яремчанський Водограй» (ЄДРПОУ 32520446), загальною площею 368,07 м²: вул. Незалежності, 93Б, у с. Татарів, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
2.1. ПП «Яремчанський Водограй» (ЄДРПОУ 32520446) після оформлення права власності на нежитлову будівлю укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

3. Присвоїти поштову адресу до житлового будинку Гезь Ігоря Григоровича (ІПН XXX), загальною площею 61,2 м², житловою площею 16,8 м2 : вул. XXX, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
3.1. Гезь І.Г. після оформлення права власності на житловий будинок укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

4. Присвоїти поштову адресу до житлового будинку Трубей Вячеслава Григоровича (ІПН XXX), загальною площею 61,8 м², житловою площею 18,1 м2 : вул. XXX, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
4.1. Трубей В.Г. після оформлення права власності на житловий будинок укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради Юрія Галика.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК