Сьогодні, 1-го квітня, відбулася зустріч із сім’ями загиблих військових громади. На ній були присутні Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, представники “Івано-Франківська обласна спілка членів загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО” та “Єдина родина Прикарпаття” Степан Чомко і Михайло Веркалець.

Метою зустрічі було ознайомлення членів сімей Захисників із діяльністю даних громадських організацій. А саме, йшлося про програми підтримки та можливості психологічної реабілітації сімей Героїв. Також члени спілок відповідали на запитання присутніх і обговорювали подальшу взаємодію щодо організації благодійних заходів.

Дякуємо представникам спілки Степану Чомку і Михайлу Веркальцю за те, що завітали у Ворохтянську громаду. Сподіваємося на плідну співпрацю!