ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Рішення

від 07.03.2024 року    селище Ворохта № 357-37/2024

Про детальне планування територій

Керуючись ст.ст. 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до наказу Мінрегіону України від 16.11.2011 за № 290 (зі змінами від 01.08.2019 за № 171) «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», та розглянувши звернення громадян, селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл на розроблення детального плану території:

1.1. Крицкалюку Василю Петровичу, жителю … на земельну ділянку приватної власності площею 0,4331 га кадастровий номер: 2611040300:20:001:0353, з метою зміни  цільового призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка)  по вул. О. Довбуша у смт Ворохта.

Визначити замовником виконання детального плану території –  виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради.

Відповідальний за фінансування на виготовлення детального плану території – Крицкалюк Василь Петрович.

1.2. Ткачик Наталії Іванівні, жительці … на земельну ділянку приватної власності площею 0,2481 га кадастровий номер: 2611040300:21:008:0248, з метою зміни  цільового призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Говерлянська у смт Ворохта.

Відповідальний за фінансування на виготовлення детального плану території – Ткачик Наталя Іванівна.

1.3. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, в особі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 08588725), адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Б. Хмельницького, 92А,  на земельної ділянки площею 0,0500 га  для будівництва адміністративної будівлі з гаражними приміщеннями пошуково-рятувального відділення по вул. Говерлянська  у с-щі Ворохта.

Відповідальний за фінансування на виготовлення детального плану території – Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, в особі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

2. Затвердити детальний план території наземельні ділянки площею 7,1000 га для зміни їх цільового призначення – для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка), які знаходяться по вул. Говерлянська  у смт Ворохта.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з розгляду земельних питань, містобудування і екології.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК