Сьогодні отримали офіційне підтвердження, що у лікарні після тяжкого поранення відійшов у вічність наш захисник – ПЛАТКО Василь Юрійович, 1984 року народження.

Він брав участь в обороні України під час Антитерористичної операції, і так само не вагаючись приєднався до війська під час повномасштабного вторгнення московитів.

Отримав тяжке поранення 13 березня у районі населеного пункту Синьківка, Куп’янський напрямок, Харківська область. Був стрільцем-зенітником військової частини А3715.

Воїн родом з міста Яремче, багато років проживав у селищі Ворохта разом з дружиною Людмилою. Попри надію та ревні молитви за його здоров’я, оборонець помер 17 березня у лікарні міста Харків.

У Василя Платко залишилися двоє неповнолітніх дітей – Роман та Ольга.

????????Усією громадою щиро співчуваємо сім’ї, друзям та побратимам Захисника. Схиляємо голову у глибокій скорботі та поділяємо ваш смуток

Спочивай з Богом, Воїне!

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за волю і незалежність України.

Про час зустрічі Героя та чин похорону повідомимо додатково на наших сторінках у соцмережах.