Днями Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк зустрівся з працівниками відділення поліції №1 Надвірнянського РВП, відділу головної інспекції Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області та працівником Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини національної поліції України.

Основною темою зустрічі був проєкт “Служба освітньої безпеки”, який наразі впроваджується у декількох областях України. Також, у рамках обговорення йшлося про офіцерів безпеки у закладах освіти громади.

Не оминули увагою і питання протидії шахрайств на території громади.

Нагадуємо, щоб не стати жертвою шахраїв, слід дотримуватись простих правил інформаційної гігієни:

• не надавайте особисті дані на незнайомих сайтах. Паспортні й платіжні дані, телефон, логін і пароль в інтернеті можна надавати лише в разі 100% впевненості, що перебуваєте на офіційних сайтах;
  • не здійснюйте передоплат при покупці в інтернет-магазинах. Використовуйте післяплату;
  • не користуйтесь підозрілими сервісами або пропозиціями інших людей. Люди або сервіси, що пропонують швидкий заробіток або допомогу в рішенні кредитних труднощів часто виявляються шахраями;
  • не довіряйте невідомим додзвонювачам.

Якщо ви стали жертвою шахраїв в інтернеті – терміново зверніться в поліцію. Зателефонуйте за номером 102 або вирушайте до найближчого відділення.

Будьте уважні, щоб не потрапити у шахрайську пастку!