Активісти ГО “Точка доступу” запрошують до участі представників місцевого самоврядування, жителів та внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у Ворохтянській, Отинійській та Надвірнянській громадах.

Захід відбудеться 19 березня о 10:00 на платформі ZOOM. Протягом двох годин експертки громадської організації поділяться з вами секретами успішної підготовки та реалізації спільних проєктів громадськості та влади. І, звісно ж, за участю #ВПО.

Участь у цьому заході допоможе спільно розвивати громаду, покращувати взаємодію та співпрацю, а також залучати широке коло громадянського суспільства та ВПО до процесу прийняття рішень на рівні місцевого самоврядування.

Щоб отримати посилання на воркшоп електронною поштою, потрібно зареєструватися: https://forms.gle/NWJgT5QUe5Zkx9QC7

Захід відбудеться в рамках проєкту «Партнерство заради рівних можливостей: співпраця з громадою для інтеграції ВПО», який впроваджується громадською організацією «Точка доступу» за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».