7 березня під головуванням селищного голови Олега Дзем’юка та секретаря ради Ярослава Білоуса відбулося тридцять сьоме засідання сесії Ворохтянської селищної ради VIII-го демократичне скликання. Перш за все, роботу розпочали з гімну та молитви за загиблими воїнами України.

На розгляд депутатів було винесено 8 питань порядку денного.

Зокрема:

1. Про виготовлення експертних грошових оцінок земель несільськогосподарського призначення;

2. Про зміни до бюджету Ворохтянської селищної ради на 2024 рік;

3. Про внесення змін до рішення сесії №97-8/2021 від 28.02.2021 року «Програма роботи з обдарованими дітьми та молоддю «Обдаровані діти – майбутнє громади» Ворохтянської селищної ради на 2021-2025 роки».

Традиційно, розглянули земельні питання та розпорядження селищного голови.

У різному обговорювали питання кладовища у Ворохті та подальший порядок дій у вирішенні цієї проблеми.

На засіданні депутати не підтримали надання дозволу на відведення земельних ділянок для обслуговування ЛЕП – 110 «Ямна –Ворохта».

Три частини запису сесії є на Фейсбук-сторінці Ворохтянської селищної ради. Всі рішення згодом можна буде переглянути на офіційному сайті ради.