ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тридцять п’ята сесія

Рішення

від 06.02.2024 року    селище Ворохта № 350-35/2024

Про намір передати в оренду нерухоме майно,
що належить до комунальної власності
Ворохтянської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постановою КМУ від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального  майна», керуючись статтями 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою підвищення ефективності використання об’єктів нерухомого майна комунальної власності, селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати в оренду без проведення аукціону об’єкт нерухомого майна, приміщення їдальні, яка знаходяться на першому поверсі в будівлі Татарівської гімназії, загальною площею 30,4 кв.м, яке розташоване за адресою: вул. Незалежності, с. Татарів, Надвірнянського району Івано-Франківської області та приміщення їдальні Ворохтянського ліцею загальною площею 31,5кв.м вам, яке розташоване за адресою: вул. Д.Галицького, смт Ворохта, Надвірнянського району Івано-Франківської області для надання послуг з організації харчування учнів закладів освіти за результатами закупівлі послуг з організації харчування укласти договір оренди вiдповiдно до чинного законодавства з Дидинчук У. М.

2. Визначити умови оренди об’єкта нерухомого майна комунальної власності, згідно додатків 1, 2.

3. Закладам  загальної середньої освіти  Ворохтянської селищної ради здійснити дії по передачі в оренду даного об’єкту та забезпечити оприлюднення оголошення про передачу в оренду та умови в електронній системі згідно з діючим законодавством України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту (Наталія КОСТЮК).

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК