Зокрема, у Ворохтянському центрі культури провели відкриту першість громади з шахів. У змаганнях взяли участь 13 осіб, призові місця здобули ворохтянці. Вітаємо Шкандрій Володимира з першим місцем, з другим – Шкандрій Зеновія та з третім місцем Молдавчука Валерія. Під час турніру задонатили 3 400 грн, ці гроші передадуть у волонтерську спілку “Твій дім – твоя підтримка”.

Окрім того, у громаді провели тижневий більярдний благодійний турнір, у якому взяли участь команди з Татарова та Ворохти. Змагання завершилися у суботу, з рахунком 13:12 перемогу здобула ворохтянська команда. На даному заході зібрали 6 000 грн., які передадуть у волонтерський центр “Татарівський Оберіг”.

Організаторами обох спортивних заходів була комунальна організація “Фізкультурно-оздоровчий клуб Олімп” (директор – Білоус Іван).

Всього під час змагань було зібрано 9 400 гривень на потреби військових.

Також, у суботу Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» організувало благодійні змагання одразу з декількох видів спорту: дартсу, волейболу, тенісу, шахів та шашок. Детальніше про це – у попередній новині.