Сьогодні вихователі закладу разом з батьками показали злагоджену роботу та бажання підтримати оборонців. Для ярмарку підготували ласощі, а діти представили саморобні вироби. Кошти, за словами директора ЗДО Палійчук Уляни, передадуть у волонтерську спілку “Твій дім – твоя підтримка”.

Також відвідав захід селищний голова Олег Дзем’юк. Він послухав колядку від маленьких вихованців і, принагідно, поглянув на хід облаштування ресурсної кімнати для дітей. Очільник громади подякував батькам та працівникам за благодійну ініціативу і зазначив, що такі кроки слугують для дітей найкращим прикладом для наслідування.

Тішить, що умови для розвитку маленьких мешканців громади з кожним роком стають кращими: від оздоблення кімнат до покращення матеріально-технічної бази. Наразі у закладі дошкільної освіти завершується комплектування ресурсної кімнати, крім того встановлено нові вхідні двері та ролети.