Сьогодні, 25 січня, під головуванням селищного голови Олега Дзем’юка та керуючого справами виконкому Юрія Галика відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради.

Спершу члени виконкому заслухали звіт про роботу у 2023 році дільничих офіцерів поліції, що обслуговують територію Ворохтянської ТГ, Ярославу Сорочан та Івана Гереджука.

За їх даними, протягом 2023 року від мешканців громади надійшло 241 звернення, складено 339 адмін протоколів, з них 13 стосуються домашнього насильства.

Розкрито 19 випадків злочинів, 5 трапилося у Татарові та 14 – у Ворохті.

Далі, на розгляд було винесено 7 питань порядку денного, зокрема:

1. схвалено 1 млн 822 тис. грн. для надання одноразової грошової допомоги, а саме:

• 140 тис.грн. сім’ям учасників бойових дій;
  • 390 тис.грн. учасникам бойових дій;
  • 900 тис. грн. на встановлення пам’ятників загиблим Героям;
  • 350 тис. грн для придбання енергоносіїв (паливних дров, електроенергії, тощо) сім’ям загиблих військовослужбовців, зниклих безвісти за особливих обставин та військовослужбовців, які перебувають у полоні (згідно рішення Виконавчого комітету №102 від 12.12.2023 року);
  • 41 тис. грн. на лікування;
  • 1 000 грн. на покращення матеріально-побутових умов.

2. схвалено присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна;

3. восьмеро дітей, що проживають у громаді, отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

4. затверджено безкоштовне харчування для чотирьох учнів Ворохтянського ліцею, що буде оплачуватися з селищного бюджету;

5. схвалено видачу дублікату ордеру на квартиру;

6. затверджено висновок органу опіки та піклування про призначення помічника особі, яка за станом здоров’я потребує нагляду.

Всі прийняті рішення будуть опубліковані на сайті Ворохтянської селищної ради.