ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

від 12.12.2023  року               смт Ворохта                  № 94

Про затвердження Акту комісії по
визначенню та відшкодування збитків

Відповідно до Земельного Кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» зі змінами та доповненнями, враховуючи звернення філії Ворохтянське лісове господарство ДСГП «Ліси України» від 27.11.2023р. №381,  виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

в и р і ш и в:

1. Затвердити Акт комісії по визначенню та відшкодуванню збитків заподіяних ДП «Ворохтянське ЛГ», завданих внаслідок обмеження у використанні земельних ділянок для будівництва лінії електропередач ЛЕП -10кВт у с-щі Ворохта в межах земель лісового фонду Озернянського лісництва (квартал 21 виділа 41,43,44) у загальній сумі – 423560,33 грн. на земельній ділянці площею 0,5 га, яка повинна бути відшкодована АТ «Прикарпаттяобленерго».

2. ДП «Ворохтянське ЛГ» укласти з АТ «Прикарпаттяобленерго» договір про сплату збитків, завданих лісовому господарству у відповідності до норм чинного законодавства.

3. Сплату збитків провести у відповідності до укладеного між сторонами договору, але не пізніше ніж до 31.12.2023р.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради Юрія ГАЛИКА.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК