ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Ворохтянської територіальної
громади на 2024-26 роки
підтримки дітей з інвалідністю

З метою створення  належних умов та організації надання допомоги дітям з інвалідністю, відповідно до Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,  «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Постанови КМУ № 1301 від 03.12.2009 року «Про затвердження порядку забезпечення осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами» сесія селищної ради

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму Ворохтянської територіальної громади на 2024-26 роки підтримки дітей з інвалідністю  (далі Програма), що додається.

2. Фінансовому відділу селищної ради (Ірина Бойко) передбачити в місцевому бюджеті  кошти на фінансування заходів Програми.

3. Координацію виконання заходів Програми покласти на керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Юрія ГАЛИКА, контроль на постійну депутатську комісію селищної ради з питань економіки, фінансів та бюджету (Іван Зінов’єв).

4. Комунальному некомерційному підприємству «ВОРОХТЯНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» про хід реалізації заходів програми інформувати селищну раду щорічно (Олексій ХОМИН).

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК