ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

у Ворохтянській селищній
територіальній громаді
на 2024 рік

Відповідно до Законів України «Про туризм» та «Про місцеве самоврядування в Україні», Стратегії розвитку Ворохтянської територіальної громади на 2022-2027 роки, з метою створення сприятливих умов для розвитку туристичної галузі у Ворохтянській селищній територіальній громаді та популяризації туристичного потенціалу, селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму розвитку туризму у Ворохтянській селищній територіальній громаді на 2024 рік (додається).

2. Керівникам відділів, структурним підрозділам селищної ради, керівникам підприємств, установ, організацій, громадським організаціям – безпосереднім виконавцям Програми забезпечити та створити сприятливі умови для розвитку туризму та рекреації, взяти під особистий контроль виконання заходів Програми.

3. Координацію та узагальнення інформації щодо виконання Програми покласти на головного відповідального виконавця – відділ туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій  Ворохтянської селищної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Ярослава Білоуса.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК