Сьогодні дзвін, перероблений з гільзи 152 калібру, освятили біля стели Небесної сотні у селі Татарів. Цю гільзу передали волонтерському центру «Татарівський Оберіг» із сумнозвісного міста Лиман, що на Донеччині.

Символічно, після посвяти волонтери центру разом з підприємцями громади організували благодійний ярмарок «Дзвін Перемоги». За донат на потреби армії люди могли скуштувати запеченого барана, гуцульський банош та наваристу шурпу.

Колись, у Другу світову війну з церков знімали дзвони й робили з них снаряди. Нині ж гільзи, привезені з місць боротьби українського народу, стануть дзвонами нашої Перемоги. Один з таких дзвонів тепер буде височіти як історичний артефакт і символ над стелою Небесній Сотні у селі Татарів.

Щохвилини маємо пам‘ятати, якою ціною виборюється кожен клаптик української землі. І беззаперечно підтримувати хлопців та дівчат, що це роблять.

Дякуємо всім, хто організовує та відвідує подібні заходи. Вклад кожного надзвичайно цінний, вклад кожного – важливий.

Слава Україні!

Героям Слава!