З 27 до 30 листопада у місті Чернівці проводився Чемпіонат України з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат U13 (до 13 років). У змаганнях взяло участь близько 600 дітей. Симак Юрій та Васільков Іван, вихованці комунального підприємства фізкультурно-оздоровчий клуб “Олімп”, увійшли у п‘ятірку кращих.

Хлопці показали високу спортивну підготовку та потужну боротьбу.

Симак Юрій виборов срібну медалі, зайнявши 2-ге місце у ваговій категорії до 41 кг. Васільков Іван гідно боровся за бронзу у малому фіналі у ваговій категорії до 39 кг та зайняв 5-те місце.  Це величезне досягнення, щиро вітаємо!

Бажаємо спортсменам міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, постійного професійного зростання і ще більше перемог на килимі та в житті. Нехай ніщо не відволікає на шляху до Олімпійської мети!